Leeads AB HQ

Smålandsgatan 16
111 46 Stockholm
+46 8 - 533 300 00

info@leeads.com

Trafficavdelning

Har du frågor angående material eller leverans?

traffic@leeads.com

Jobba hos oss

Är du intresserad av ett jobb eller praktik? Kontakta oss direkt!

work@leeads.com

Är du publisher?

Är du ute efter ett säljbolag med fötterna på jorden och hög kunskap om onlineannonsering?

info@leeads.com

Våra medarbetare

Hör gärna av dig så berättar vi mer om hur vi kan hjälpa dig. Om du vill spana in oss närmare se vår karriärsida.

Claes Mårtén

Claes Mårtén

Head of Programmatic
+46 70 - 274 87 71

claes.marten@leeads.com
Robin Flodén

Robin Flodén

Strategic Key Account Manager
+46 73 - 718 28 18

robin.floden@leeads.com
Ida Klockare Gullesjö (mammaledig)

Ida Klockare Gullesjö (mammaledig)

Key Account Manager, TV & Creative Sales
+46 70 - 337 34 35

ida.klockaregullesjo@leeads.com
Behroz Bostanian

Behroz Bostanian

Key Account Manager
+46 76 - 277 68 98

behroz.bostanian@leeads.com
Salomon Leal

Salomon Leal

Key Account Manager
+46 73 - 089 43 99

salomon.leal@leeads.com
Fredrik Nederby

Fredrik Nederby

Programmatic Sales Manager
+46 70 - 162 26 09

fredrik.nederby@leeads.com
Jonas Backman

Jonas Backman

Account Manager
+46 70 - 644 15 20

jonas.backman@leeads.com
Mattias Nordenberg

Mattias Nordenberg

Product Manager Mobile
+46 73 - 506 78 94

mattias.nordenberg@leeads.com
Matthias Sånemyr

Matthias Sånemyr

Sales Director
+46 70 - 420 08 46

matthias.sanemyr@leeads.com
Gustav Thuman

Gustav Thuman

Sales Manager
+46 70 - 160 47 87

gustav.thuman@leeads.com
Caroline Engström

Caroline Engström

Publicistansvarig
+46 73 - 089 51 97

caroline.engstrom@leeads.com
Felicia Kasselbäck

Felicia Kasselbäck

Publicistansvarig
+46 70 - 259 53 37

felicia.kasselback@leeads.com
Louis Sandberg Borell

Louis Sandberg Borell

Head of Ad Ops
+46 70 - 527 83 47

louis.sandberg_borell@leeads.com
Mikaela Pahlman

Mikaela Pahlman

Traffic & Campaign Manager
+46 8 - 533 300 00

mikaela.pahlman@leeads.com
Andréa Fors

Andréa Fors

Traffic & Campaign Manager
+46 8 - 533 300 00

andrea.fors@leeads.com
Anna Lindqvist

Anna Lindqvist

Programmatic Manager
+46 8 - 533 300 00

anna.lindqvist@leeads.com
Caroline Franzén

Caroline Franzén

Technical Manager
+46 8 - 533 300 00

caroline.franzen@leeads.com
Michele Zazzara

Michele Zazzara

Art Director
+46 70 - 203 26 78

michele.zazzara@leeads.com
Oskar Sardi

Oskar Sardi

CEO
+46 70 - 866 96 66

oskar.sardi@leeads.com
Charlotte Kihl

Charlotte Kihl

Chief Business Administrator
+46 73 - 425 94 84

charlotte.kihl@leeads.com
Tove Söderström

Tove Söderström

Business Administrator
+46 8 - 533 300 00

tove.soderstrom@leeads.com

Kontakta oss

Om du vill ha tag på oss kan du fylla i din information och ditt meddelande i forumläret här nedan, så svarar vi fort som blixten!