Kontakta oss

Besök oss på Birger Jarlsgatan 57A i Stockholm
Adopsavdelning

Har du frågor angående material eller leverans? Vår trafficavdelning hjälper dig med alla tekniska frågor.

KONTAKTA
Jobba hos oss

Är du intresserad av ett jobb eller praktik? Vi söker alltid efter nya hungriga medarbetare.

ANSÖK NU
För nya publicister

Kontakta oss med ditt domännamn, antal unika besökare, sidvisningar och devicefördelning så sköter vi resten.

KONTAKTA
Leeads AB
Org.nummer: 556821-8332
Birger Jarlsgatan 57A, 113 56 Stockholm

Våra medarbetare

Andreas Hansson

TECHNICAL LEAD

+46 70 759 51 35andreas.hansson@leeads.com
Anna Lindqvist

Head of Tech & Ad operations

+46 70-212 13 49 anna.lindqvist@leeads.com
Behroz Bostanian

Team Lead KAM

+46 76-277 68 98behroz.bostanian@leeads.com
Caroline Engström

Head of Partner Relations

+46 73-089 51 97caroline.engstrom@leeads.com
Charlotte Kihl

Business Administrator

+46 73-42 594 84charlotte.kihl@leeads.com
Claes Mårtén

Head of Programmatic

+46 70-274 87 71claes.marten@leeads.com
Daniel Cedeskog

Technical Specialist

+46 8-533 300 00daniel.cedeskog@leeads.com
Emelie Schiöld

CAMPAIGN MANAGER TEAM LEAD

+46 7 028 707 61emelie.schiold@leeads.com
Filip Svartz

Business area manager dooh

073-944 19 20filip.svartz@leeads.com
Fredrik Svegl

PRM & Business Development Manager

+46 70-162 26 09fredrik.svegl@leeads.com
Helen Dahlberg

Senior Key Account - DOOH

+46 70 169 31 32helen.dahlberg@leeads.com
Henrik Hidalgo

KAM - Product Owner Native Sales

073 430 13 03henrik.hidalgo@leeads.com
Johan Francke

key account manager

+46 70-301 73 32johan.francke@leeads.com
Linn Engelshtein

Campaign Manager

+46 8 533 300 00linn.engelshtein@leeads.com
Louis Sandberg Borell

PArtner manager DOOH

+46 70-527 83 47louis.sandberg_borell@leeads.com
Maja Ringsäter

AdOps Coordinator

46 8 533 300 00maja.ringsater@leeads.com
Mattias Nordenberg

Head of sales

+46 73-506 78 94mattias.nordenberg@leeads.com
Nora Sandberg

Office Manager

+46 707 19 55 90nora.sandberg@leeads.com
Oskar Sardi

Senior operative advisor

+46 70-866 96 66oskar.sardi@leeads.com
Robin Flodén

Key Account Manager DOOH

+46 73-71 828 18robin.floden@leeads.com
Salomon Leal

Key Account Manager

+46 73-089 43 99salomon.leal@leeads.com
Sandra Karlsson

Partner Manager Online & DOOH

+46 70-497 75 05sandra.karlsson@leeads.com
Tobias Lundgren

COMMERCIAL EDITOR

070-339 68 34tobias.lundgren@leeads.com
Tommy Carlsson

Key Account Manager DOOH Local Sales

0705-21 53 25tommy.carlsson@leeads.com
Viktoria Ruocco

Partner Manager

+46 703 30 89 74viktoria.ruocco@leeads.com
William Casperson

Programmatic Specialist

+46 73 074 51 67william.casperson@leeads.com
Zacharias Ahlberg

Team Leead DOOH

+46 703-330695zacharias.ahlberg@leeads.com
Tobias Lundgren

COMMERCIAL EDITOR

070-339 68 34tobias.lundgren@leeads.com
Filip Svartz

Business area manager dooh

073-944 19 20filip.svartz@leeads.com
Sandra Karlsson

Partner Manager Online & DOOH

+46 70-497 75 05sandra.karlsson@leeads.com
Viktoria Ruocco

Partner Manager

+46 703 30 89 74viktoria.ruocco@leeads.com
Caroline Engström

Head of Partner Relations

+46 73-089 51 97caroline.engstrom@leeads.com
Oskar Sardi

Senior operative advisor

+46 70-866 96 66oskar.sardi@leeads.com
Helen Dahlberg

Senior Key Account - DOOH

+46 70 169 31 32helen.dahlberg@leeads.com
Tommy Carlsson

Key Account Manager DOOH Local Sales

0705-21 53 25tommy.carlsson@leeads.com
Zacharias Ahlberg

Team Leead DOOH

+46 703-330695zacharias.ahlberg@leeads.com
William Casperson

Programmatic Specialist

+46 73 074 51 67william.casperson@leeads.com
Johan Francke

key account manager

+46 70-301 73 32johan.francke@leeads.com
Henrik Hidalgo

KAM - Product Owner Native Sales

073 430 13 03henrik.hidalgo@leeads.com
Robin Flodén

Key Account Manager DOOH

+46 73-71 828 18robin.floden@leeads.com
Claes Mårtén

Head of Programmatic

+46 70-274 87 71claes.marten@leeads.com
Behroz Bostanian

Team Lead KAM

+46 76-277 68 98behroz.bostanian@leeads.com
Salomon Leal

Key Account Manager

+46 73-089 43 99salomon.leal@leeads.com
Fredrik Svegl

PRM & Business Development Manager

+46 70-162 26 09fredrik.svegl@leeads.com
Mattias Nordenberg

Head of sales

+46 73-506 78 94mattias.nordenberg@leeads.com
Maja Ringsäter

AdOps Coordinator

46 8 533 300 00maja.ringsater@leeads.com
Daniel Cedeskog

Technical Specialist

+46 8-533 300 00daniel.cedeskog@leeads.com
Andreas Hansson

TECHNICAL LEAD

+46 70 759 51 35andreas.hansson@leeads.com
Linn Engelshtein

Campaign Manager

+46 8 533 300 00linn.engelshtein@leeads.com
Emelie Schiöld

CAMPAIGN MANAGER TEAM LEAD

+46 7 028 707 61emelie.schiold@leeads.com
Anna Lindqvist

Head of Tech & Ad operations

+46 70-212 13 49 anna.lindqvist@leeads.com
Nora Sandberg

Office Manager

+46 707 19 55 90nora.sandberg@leeads.com
Charlotte Kihl

Business Administrator

+46 73-42 594 84charlotte.kihl@leeads.com
Louis Sandberg Borell

PArtner manager DOOH

+46 70-527 83 47louis.sandberg_borell@leeads.com
Oskar Sardi

Senior operative advisor

+46 70-866 96 66oskar.sardi@leeads.com

Kontakta oss

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form