Kontakta oss

Besök oss på Birger Jarlsgatan 57A i Stockholm
Adopsavdelning

Har du frågor angående material eller leverans? Vår adopsavdelning hjälper dig med alla tekniska frågor.

KONTAKTA
Jobba hos oss

Är du intresserad av ett jobb eller praktik? Vi söker alltid efter nya hungriga medarbetare.

ANSÖK NU
För nya publicister

Kontakta oss med ditt domännamn, antal unika besökare, sidvisningar och devicefördelning så sköter vi resten.

KONTAKTA
Leeads AB
Org.nummer: 556821-8332
Birger Jarlsgatan 57A, 113 56 Stockholm

Våra medarbetare

Andreas Hansson

HEAD OF TECH & AD OPERATIONS

+46 70 759 51 35andreas.hansson@leeads.com
Andreas Lissheim

HEAD OF SALES DOOH & TRANSIT

+46 73 866 65 86andreas.lissheim@leeads.com
Behroz Bostanian

Team Lead KAM

+46 76-277 68 98behroz.bostanian@leeads.com
Charlotte Kihl

Business Administrator

+46 73-42 594 84charlotte.kihl@leeads.com
Daniel Cedeskog

TECHNICAL AD OPERATIONS SPECIALIST

+46 8-533 300 00daniel.cedeskog@leeads.com
Emelie Savage

Programmatic Coordinator

073-084 91 01emelie.savage@leeads.com
Emelie Schiöld

PRODUCT OWNER DIGITAL CAMPAIGNS

+46 7 028 707 61emelie.schiold@leeads.com
Felix Bergkrantz

AD OPERATIONS DISPLAY & DOOH

+46 8 533 300 00adops@leeads.com
Filip Svartz

Business area manager dooh

073-944 19 20filip.svartz@leeads.com
Gustaf Wallström

Sales Manager Online

+46 727182818gustaf.wallstrom@leeads.com
Helen Dahlberg

Senior Key Account - DOOH

+46 70 169 31 32helen.dahlberg@leeads.com
Henrik Hidalgo

KAM - Product Owner Native Sales

073 430 13 03henrik.hidalgo@leeads.com
Jakob Von Rosen

Key Account manager dooh

+46 73 0940412jakob.vonrosen@leeads.com
Jennie Eriksson

regional manager

+46 76-767 68 10jennie.eriksson@leeads.com
Johan Francke

key account manager

+46 70-301 73 32johan.francke@leeads.com
Linus Kilén

KAM OOH transit

0730- 51 42 87linus.kilen@leeads.com
Louis Sandberg Borell

PArtner manager DOOH

+46 70-527 83 47louis.sandberg_borell@leeads.com
Mikael Österfors

Team Lead OOH transit

076-0013138mikael.osterfors@leeads.com
Moa Ek

Adops Coordinator

+46 8 533 300 00moa.ek@leeads.com
Nehale Nathanael

Key account manager online

+46 790173173nehale.nathanael@leeads.com
Niklas Kellgren

KAM OOH transit

076-008 56 83niklas.kellgren@leeads.com
Nora Sandberg

Partner Manager / Office Manager

073 097 87 22 nora.sandberg@leeads.com
Oskar Sardi

Senior operative advisor

+46 70-866 96 66oskar.sardi@leeads.com
Rini Bergström

Partner manager

+46 704 78 24 15rini.bergstrom@leeads.com
Robin Flodén

Key Account Manager DOOH

+46 73-71 828 18robin.floden@leeads.com
Sandra Karlsson

Partner Manager Online & DOOH

+46 70-497 75 05sandra.karlsson@leeads.com
Sara Hjärne

partner manager dooh

+46 735 76 06 17sara.hjarne@leeads.com
Selin Esmond

Key account manager transit

073 084 81 98selin.esmond@leeads.com
Tobias Lundgren

COMMERCIAL EDITOR

070-339 68 34tobias.lundgren@leeads.com
Tommy Carlsson

Key Account Manager DOOH Local Sales

0705-21 53 25tommy.carlsson@leeads.com
Tove Brennander

CAMPAIGN MANAGER

+46 8-533 300 00tove.brennander@leeads.com
William Casperson

Programmatic Specialist

+46 73 074 51 67william.casperson@leeads.com
Zacharias Ahlberg

Team Leead DOOH

+46 703-330695zacharias.ahlberg@leeads.com
Sara Hjärne

partner manager dooh

+46 735 76 06 17sara.hjarne@leeads.com
Rini Bergström

Partner manager

+46 704 78 24 15rini.bergstrom@leeads.com
Filip Svartz

Business area manager dooh

073-944 19 20filip.svartz@leeads.com
Sandra Karlsson

Partner Manager Online & DOOH

+46 70-497 75 05sandra.karlsson@leeads.com
Louis Sandberg Borell

PArtner manager DOOH

+46 70-527 83 47louis.sandberg_borell@leeads.com
Emelie Savage

Programmatic Coordinator

073-084 91 01emelie.savage@leeads.com
Selin Esmond

Key account manager transit

073 084 81 98selin.esmond@leeads.com
Jakob Von Rosen

Key Account manager dooh

+46 73 0940412jakob.vonrosen@leeads.com
Nehale Nathanael

Key account manager online

+46 790173173nehale.nathanael@leeads.com
Andreas Lissheim

HEAD OF SALES DOOH & TRANSIT

+46 73 866 65 86andreas.lissheim@leeads.com
Jennie Eriksson

regional manager

+46 76-767 68 10jennie.eriksson@leeads.com
Linus Kilén

KAM OOH transit

0730- 51 42 87linus.kilen@leeads.com
Niklas Kellgren

KAM OOH transit

076-008 56 83niklas.kellgren@leeads.com
Mikael Österfors

Team Lead OOH transit

076-0013138mikael.osterfors@leeads.com
Gustaf Wallström

Sales Manager Online

+46 727182818gustaf.wallstrom@leeads.com
Helen Dahlberg

Senior Key Account - DOOH

+46 70 169 31 32helen.dahlberg@leeads.com
Tommy Carlsson

Key Account Manager DOOH Local Sales

0705-21 53 25tommy.carlsson@leeads.com
Zacharias Ahlberg

Team Leead DOOH

+46 703-330695zacharias.ahlberg@leeads.com
Tobias Lundgren

COMMERCIAL EDITOR

070-339 68 34tobias.lundgren@leeads.com
William Casperson

Programmatic Specialist

+46 73 074 51 67william.casperson@leeads.com
Johan Francke

key account manager

+46 70-301 73 32johan.francke@leeads.com
Henrik Hidalgo

KAM - Product Owner Native Sales

073 430 13 03henrik.hidalgo@leeads.com
Robin Flodén

Key Account Manager DOOH

+46 73-71 828 18robin.floden@leeads.com
Behroz Bostanian

Team Lead KAM

+46 76-277 68 98behroz.bostanian@leeads.com
Moa Ek

Adops Coordinator

+46 8 533 300 00moa.ek@leeads.com
Felix Bergkrantz

AD OPERATIONS DISPLAY & DOOH

+46 8 533 300 00adops@leeads.com
Tove Brennander

CAMPAIGN MANAGER

+46 8-533 300 00tove.brennander@leeads.com
Daniel Cedeskog

TECHNICAL AD OPERATIONS SPECIALIST

+46 8-533 300 00daniel.cedeskog@leeads.com
Andreas Hansson

HEAD OF TECH & AD OPERATIONS

+46 70 759 51 35andreas.hansson@leeads.com
Emelie Schiöld

PRODUCT OWNER DIGITAL CAMPAIGNS

+46 7 028 707 61emelie.schiold@leeads.com
Nora Sandberg

Partner Manager / Office Manager

073 097 87 22 nora.sandberg@leeads.com
Charlotte Kihl

Business Administrator

+46 73-42 594 84charlotte.kihl@leeads.com
Louis Sandberg Borell

PArtner manager DOOH

+46 70-527 83 47louis.sandberg_borell@leeads.com
Oskar Sardi

Senior operative advisor

+46 70-866 96 66oskar.sardi@leeads.com

Kontakta oss

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form