Kontakta oss

Besök oss på Smålandsgatan 16 i Stockholm
Adopsavdelning

Har du frågor angående material eller leverans? Vår trafficavdelning hjälper dig med alla tekniska frågor.

KONTAKTA
Jobba hos oss

Är du intresserad av ett jobb eller praktik? Vi söker alltid efter nya hungriga medarbetare.

ANSÖK NU
För nya publicister

Kontakta oss med ditt domännamn, antal unika besökare, sidvisningar och devicefördelning så sköter vi resten.

KONTAKTA
Leeads AB
Org.nummer: 556821-8332
Smålandsgatan 16, 111 46, Stockholm

Våra medarbetare

Andreas Hansson

TECHNICAL MANAGER

+46 70 759 51 35andreas.hansson@leeads.com
Anna Lindqvist

Head of Ad operations

+46 70-212 13 49 anna.lindqvist@leeads.com
Behroz Bostanian

KAM & Business Manager Breakit

+46 76-277 68 98behroz.bostanian@leeads.com
Caroline Engström

Head Of Publisher Relations

+46 73-089 51 97caroline.engstrom@leeads.com
Catharina Daniels

Campaign Manager

+46 8-533 300 00catharina.daniels@leeads.com
Charlotte Kihl

Business Administrator

+46 73-42 594 84charlotte.kihl@leeads.com
Claes Mårtén

Head of Programmatic

+46 70-274 87 71claes.marten@leeads.com
Daniel Cedeskog

Technical Specialist

+46 8-533 300 00daniel.cedeskog@leeads.com
Daniela Goglia

publisher manager

+46 707 817 814daniela.goglia@leeads.com
Emelie Schiöld

CAMPAIGN MANAGER TEAM LEAD

+46 7 028 707 61emelie.schiold@leeads.com
Fredrik Svegl

PRM & Business Development Manager

+46 70-162 26 09fredrik.svegl@leeads.com
Henrik Hidalgo

Key Account Manager

073 430 13 03henrik.hidalgo@leeads.com
Johan Francke

key account manager

+46 70-301 73 32johan.francke@leeads.com
Linn Engelshtein

Campaign Coordinator

+46 8 533 300 00linn.engelshtein@leeads.com
Matthias Sånemyr

Country Manager

+46 70-420 08 46matthias.sanemyr@leeads.com
Mattias Nordenberg

Filosofie Doktor

+46 73-506 78 94mattias.nordenberg@leeads.com
Moa Karlsson

Key Account Manager

+46 70-485 03 29 moa.karlsson@leeads.com
Robin Flodén

Head Of Native Sales

+46 73-71 828 18robin.floden@leeads.com
Salomon Leal

Key Account Manager

+46 73-089 43 99salomon.leal@leeads.com
Sandra Karlsson

Publisher Manager

+46 70-497 75 05sandra.karlsson@leeads.com
Viktoria Ruocco

Publisher Manager

+46 703 30 89 74viktoria.ruocco@leeads.com
William Casperson

Programmatic Specialist

+46 73 074 51 67william.casperson@leeads.com
Daniela Goglia

publisher manager

+46 707 817 814daniela.goglia@leeads.com
Sandra Karlsson

Publisher Manager

+46 70-497 75 05sandra.karlsson@leeads.com
Viktoria Ruocco

Publisher Manager

+46 703 30 89 74viktoria.ruocco@leeads.com
Matthias Sånemyr

Country Manager

+46 70-420 08 46matthias.sanemyr@leeads.com
Caroline Engström

Head Of Publisher Relations

+46 73-089 51 97caroline.engstrom@leeads.com
William Casperson

Programmatic Specialist

+46 73 074 51 67william.casperson@leeads.com
Moa Karlsson

Key Account Manager

+46 70-485 03 29 moa.karlsson@leeads.com
Johan Francke

key account manager

+46 70-301 73 32johan.francke@leeads.com
Henrik Hidalgo

Key Account Manager

073 430 13 03henrik.hidalgo@leeads.com
Robin Flodén

Head Of Native Sales

+46 73-71 828 18robin.floden@leeads.com
Claes Mårtén

Head of Programmatic

+46 70-274 87 71claes.marten@leeads.com
Behroz Bostanian

KAM & Business Manager Breakit

+46 76-277 68 98behroz.bostanian@leeads.com
Salomon Leal

Key Account Manager

+46 73-089 43 99salomon.leal@leeads.com
Fredrik Svegl

PRM & Business Development Manager

+46 70-162 26 09fredrik.svegl@leeads.com
Mattias Nordenberg

Filosofie Doktor

+46 73-506 78 94mattias.nordenberg@leeads.com
Matthias Sånemyr

Country Manager

+46 70-420 08 46matthias.sanemyr@leeads.com
Daniel Cedeskog

Technical Specialist

+46 8-533 300 00daniel.cedeskog@leeads.com
Andreas Hansson

TECHNICAL MANAGER

+46 70 759 51 35andreas.hansson@leeads.com
Linn Engelshtein

Campaign Coordinator

+46 8 533 300 00linn.engelshtein@leeads.com
Catharina Daniels

Campaign Manager

+46 8-533 300 00catharina.daniels@leeads.com
Emelie Schiöld

CAMPAIGN MANAGER TEAM LEAD

+46 7 028 707 61emelie.schiold@leeads.com
Anna Lindqvist

Head of Ad operations

+46 70-212 13 49 anna.lindqvist@leeads.com
Charlotte Kihl

Business Administrator

+46 73-42 594 84charlotte.kihl@leeads.com
Matthias Sånemyr

Country Manager

+46 70-420 08 46matthias.sanemyr@leeads.com

Kontakta oss

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form