Kontakta oss

Besök oss på Smålandsgatan 16 i Stockholm
Adopsavdelning

Har du frågor angående material eller leverans? Vår trafficavdelning hjälper dig med alla tekniska frågor.

KONTAKTA
Jobba hos oss

Är du intresserad av ett jobb eller praktik? Vi söker alltid efter nya hungriga medarbetare.

ANSÖK NU
För nya publicister

Kontakta oss med ditt domännamn, antal unika besökare, sidvisningar och devicefördelning så sköter vi resten.

KONTAKTA
Leeads AB
Org.nummer: 556821-8332
Smålandsgatan 16, 111 46, Stockholm

Våra medarbetare

Adam Weiderstål
Technical Coordinator
08-533 300 00adam.weiderstal@leeads.com
Anna Lindqvist
Head of Ad operations
+46 70-212 13 49 anna.lindqvist@leeads.com
Behroz Bostanian
KAM & Business Manager Breakit
+46 76-277 68 98behroz.bostanian@leeads.com
Caroline Engström
Head Of Publisher Relations
+46 73-089 51 97caroline.engstrom@leeads.com
Catharina Daniels
Campaign Manager
+46 8-533 300 00catharina.daniels@leeads.com
Cindy Ahrnewald
HEAD OF NATIVE AND CONTENT
+46 70 814 55 75cindy.ahrnewald@leeads.com
Claes Mårtén
Head of Programmatic
+46 70-274 87 71claes.marten@leeads.com
Daniela Goglia
publisher manager
+46 707 817 814daniela.goglia@leeads.com
Emelie Schiöld
Campaign Manager
+46 8 533 300 00emelie.schiold@leeads.com
Fredrik Svegl
PRM & Business Development Manager
+46 70-162 26 09fredrik.svegl@leeads.com
Gustav Sverin
Technical Manager
+46 8-533 300 00gustav.sverin@leeads.com
Henrik Hidalgo
Key Account Manager
073 430 13 03henrik.hidalgo@leeads.com
Johan Francke
key account manager
+46 70-301 73 32johan.francke@leeads.com
Jonas Backman
Account Manager
+46 70-644 15 20jonas.backman@leeads.com
Linn Engelshtein
CAMPAIGN COORDINATOR
+46 8 533 300 00linn.engelshtein@leeads.com
Louis Sandberg Borell
COO (föräldraledig)
+46 70-527 83 47louis.sandberg_borell@leeads.com
Matthias Sånemyr
Country Manager
+46 70-420 08 46matthias.sanemyr@leeads.com
Mattias Nordenberg
Head Of Sales
+46 73-506 78 94mattias.nordenberg@leeads.com
Mikael Boqvist
Adops Coordinator
+46 8 533 300 00mikael.boqvist@leeads.com
Moa Karlsson
Key Account Manager
+46 70-485 03 29 moa.karlsson@leeads.com
Nora Sandberg
OFFICE MANAGER
+46 707 19 55 90nora.sandberg@leeads.com
Robin Flodén
Head Of Native Sales
+46 73-71 828 18robin.floden@leeads.com
Salomon Leal
Key Account Manager
+46 73-089 43 99salomon.leal@leeads.com
Sandra Karlsson
Publisher Manager
+46 70-497 75 05sandra.karlsson@leeads.com
Sara Palmqvist
Programmatic Sales Manager
+46 72 500 12 31sara.palmqvist@leeads.com
Viktoria Ruocco
Publisher Manager
+46 703 30 89 74viktoria.ruocco@leeads.com
Caroline Engström
Head Of Publisher Relations
+46 73-089 51 97caroline.engstrom@leeads.com
Daniela Goglia
publisher manager
+46 707 817 814daniela.goglia@leeads.com
Matthias Sånemyr
Country Manager
+46 70-420 08 46matthias.sanemyr@leeads.com
Sandra Karlsson
Publisher Manager
+46 70-497 75 05sandra.karlsson@leeads.com
Viktoria Ruocco
Publisher Manager
+46 703 30 89 74viktoria.ruocco@leeads.com
Behroz Bostanian
KAM & Business Manager Breakit
+46 76-277 68 98behroz.bostanian@leeads.com
Cindy Ahrnewald
HEAD OF NATIVE AND CONTENT
+46 70 814 55 75cindy.ahrnewald@leeads.com
Claes Mårtén
Head of Programmatic
+46 70-274 87 71claes.marten@leeads.com
Fredrik Svegl
PRM & Business Development Manager
+46 70-162 26 09fredrik.svegl@leeads.com
Henrik Hidalgo
Key Account Manager
073 430 13 03henrik.hidalgo@leeads.com
Johan Francke
key account manager
+46 70-301 73 32johan.francke@leeads.com
Jonas Backman
Account Manager
+46 70-644 15 20jonas.backman@leeads.com
Matthias Sånemyr
Country Manager
+46 70-420 08 46matthias.sanemyr@leeads.com
Mattias Nordenberg
Head Of Sales
+46 73-506 78 94mattias.nordenberg@leeads.com
Moa Karlsson
Key Account Manager
+46 70-485 03 29 moa.karlsson@leeads.com
Robin Flodén
Head Of Native Sales
+46 73-71 828 18robin.floden@leeads.com
Salomon Leal
Key Account Manager
+46 73-089 43 99salomon.leal@leeads.com
Sara Palmqvist
Programmatic Sales Manager
+46 72 500 12 31sara.palmqvist@leeads.com
Adam Weiderstål
Technical Coordinator
08-533 300 00adam.weiderstal@leeads.com
Anna Lindqvist
Head of Ad operations
+46 70-212 13 49 anna.lindqvist@leeads.com
Catharina Daniels
Campaign Manager
+46 8-533 300 00catharina.daniels@leeads.com
Emelie Schiöld
Campaign Manager
+46 8 533 300 00emelie.schiold@leeads.com
Gustav Sverin
Technical Manager
+46 8-533 300 00gustav.sverin@leeads.com
Linn Engelshtein
CAMPAIGN COORDINATOR
+46 8 533 300 00linn.engelshtein@leeads.com
Mikael Boqvist
Adops Coordinator
+46 8 533 300 00mikael.boqvist@leeads.com
Louis Sandberg Borell
COO (föräldraledig)
+46 70-527 83 47louis.sandberg_borell@leeads.com
Matthias Sånemyr
Country Manager
+46 70-420 08 46matthias.sanemyr@leeads.com
Nora Sandberg
OFFICE MANAGER
+46 707 19 55 90nora.sandberg@leeads.com

Kontakta oss

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form