Kontakta oss

Besök oss på Smålandsgatan 16 i Stockholm
Adopsavdelning

Har du frågor angående material eller leverans? Vår trafficavdelning hjälper dig med alla tekniska frågor.

KONTAKTA
Jobba hos oss

Är du intresserad av ett jobb eller praktik? Vi söker alltid efter nya hungriga medarbetare.

ANSÖK NU
För nya publicister

Kontakta oss med ditt domännamn, antal unika besökare, sidvisningar och devicefördelning så sköter vi resten.

KONTAKTA
Leeads AB
Org.nummer: 556821-8332
Smålandsgatan 16, 114 46, Stockholm

Våra medarbetare

Adam Weiderstål
Technical Coordinator
08-533 300 00adam.weiderstal@leeads.com
Anna Lindqvist
Head of Ad operations
+46 70-212 13 49 anna.lindqvist@leeads.com
Behroz Bostanian
KAM & Business Manager Breakit
+46 76-277 68 98behroz.bostanian@leeads.com
Caroline Engström
Head Of Publisher Relations
+46 73-089 51 97caroline.engstrom@leeads.com
Caroline Franzén
Technical Manager
+46 8-533 300 00caroline.franzen@leeads.com
Caroline Sköld
Adops Coordinator
+46 8 533 300 00caroline.skold@leeads.com
Claes Mårtén
Head of Programmatic
+46 70-274 87 71claes.marten@leeads.com
Emelie Schiöld
Campaign Manager
+46 8 533 300 00emelie.schiold@leeads.com
Felicia Kasselbäck
Account Manager
+46 70-259 53 37felicia.kasselback@leeads.com
Fredrik Svegl
Programmatic Sales Manager
+46 70-162 26 09fredrik.svegl@leeads.com
Henrik Hidalgo
Key Account Manager
073 430 13 03henrik.hidalgo@leeads.com
Jonas Backman
Account Manager
+46 70-644 15 20jonas.backman@leeads.com
Louis Sandberg Borell
COO (föräldraledig)
+46 70-527 83 47louis.sandberg_borell@leeads.com
Matthias Sånemyr
Country Manager
+46 70-420 08 46matthias.sanemyr@leeads.com
Mattias Nordenberg
key account manager
+46 73-506 78 94mattias.nordenberg@leeads.com
Mikaela Pahlman
Campaign Manager
+46 8-533 300 00mikaela.pahlman@leeads.com
Robin Flodén
Strategic KAM
+46 73-71 828 18robin.floden@leeads.com
Salomon Leal
Key Account Manager
+46 73-089 43 99salomon.leal@leeads.com
Sandra Karlsson
Publisher Manager
+46 70-497 75 05sandra.karlsson@leeads.com
Sara Palmqvist
Programmatic Sales Manager
+46 72 500 12 31sara.palmqvist@leeads.com
Tove Söderström
Business Administrator
+46 8-533 300 00tove.soderstrom@leeads.com
Viktoria Ruocco
Publisher Manager
+46 703 30 89 74viktoria.ruocco@leeads.com
Caroline Engström
Head Of Publisher Relations
+46 73-089 51 97caroline.engstrom@leeads.com
Matthias Sånemyr
Country Manager
+46 70-420 08 46matthias.sanemyr@leeads.com
Sandra Karlsson
Publisher Manager
+46 70-497 75 05sandra.karlsson@leeads.com
Viktoria Ruocco
Publisher Manager
+46 703 30 89 74viktoria.ruocco@leeads.com
Behroz Bostanian
KAM & Business Manager Breakit
+46 76-277 68 98behroz.bostanian@leeads.com
Claes Mårtén
Head of Programmatic
+46 70-274 87 71claes.marten@leeads.com
Felicia Kasselbäck
Account Manager
+46 70-259 53 37felicia.kasselback@leeads.com
Fredrik Svegl
Programmatic Sales Manager
+46 70-162 26 09fredrik.svegl@leeads.com
Henrik Hidalgo
Key Account Manager
073 430 13 03henrik.hidalgo@leeads.com
Jonas Backman
Account Manager
+46 70-644 15 20jonas.backman@leeads.com
Matthias Sånemyr
Country Manager
+46 70-420 08 46matthias.sanemyr@leeads.com
Mattias Nordenberg
key account manager
+46 73-506 78 94mattias.nordenberg@leeads.com
Robin Flodén
Strategic KAM
+46 73-71 828 18robin.floden@leeads.com
Salomon Leal
Key Account Manager
+46 73-089 43 99salomon.leal@leeads.com
Sara Palmqvist
Programmatic Sales Manager
+46 72 500 12 31sara.palmqvist@leeads.com
Adam Weiderstål
Technical Coordinator
08-533 300 00adam.weiderstal@leeads.com
Anna Lindqvist
Head of Ad operations
+46 70-212 13 49 anna.lindqvist@leeads.com
Caroline Franzén
Technical Manager
+46 8-533 300 00caroline.franzen@leeads.com
Caroline Sköld
Adops Coordinator
+46 8 533 300 00caroline.skold@leeads.com
Emelie Schiöld
Campaign Manager
+46 8 533 300 00emelie.schiold@leeads.com
Mikaela Pahlman
Campaign Manager
+46 8-533 300 00mikaela.pahlman@leeads.com
Louis Sandberg Borell
COO (föräldraledig)
+46 70-527 83 47louis.sandberg_borell@leeads.com
Matthias Sånemyr
Country Manager
+46 70-420 08 46matthias.sanemyr@leeads.com
Tove Söderström
Business Administrator
+46 8-533 300 00tove.soderstrom@leeads.com

Kontakta oss

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form